Help, een crisis! Wat nu? Studentdocent Jedidjah vertelt u over de cruciale rol van onderhandelaars tijdens crisissituaties. Ontdek welke vaardigheden essentieel zijn om deze (conflict)situaties te beheersen en op te lossen. Aan de hand van echte voorbeelden krijgt u inzicht in de strategieën van de politieonderhandelaars bij noodsituaties, zoals de gijzeling in de Apple Store in Amsterdam in 2022.
Daarnaast komt in deze collegereeks het belang van het opbouwen van een vertrouwensband door effectief te luisteren aan bod en leert u hoe u gedrag kunt beïnvloeden. Of u nu geïnteresseerd bent in psychologie, crisismanagement of gewoon nieuwsgierig bent naar het werk van politieonderhandelaars, dit college biedt waardevolle inzichten en praktische kennis.
Kortom, meld u aan en geen nood, want voortaan is geen crisissituatie voor u nog te groot!
Dit is oorspronkelijk een tweedelige collegereeks die begon op 15 augustus, waarbij u nu kunt aansluiten bij het resterende online college uit de reeks. Let op dat er bij het resterende college geen hulplijn aanwezig is. U kunt zich voor dit online college inschrijven tot 25 augustus om 12.00 uur. De informatie voor het online college ontvangt u direct na uw aanmelding.
Let op: Het thema van dit college kan negatieve gedachten oproepen. Hoewel we niet intensief ingaan op belastende kwesties, worden thema’s zoals psychologische crisis en gijzelingen besproken. Als dit u zou kunnen triggeren, sla dit college dan over. Mocht u zelf in psychische nood zijn, zoek dan hulp bij uw huisarts.